




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільна сумка Kite Kuromi — яскрава та сучасна сумка для дівчаток, яка ідеально підходить для школи, творчих занять та гуртків. Ніжний та дружній дизайн колекції Kuromi створює позитивний настрій та робить сумку стильним аксесуаром для щоденного використання.
Модель виготовлена з міцного поліестеру та має місткий формат А4+, тому в неї легко поміщаються альбоми для малювання, папки, зошити та канцелярія. Сумка добре тримає форму та допомагає зберігати творчі роботи акуратними.
Завдяки міцним ручкам для перенесення та регульованому плечовому ременю сумку зручно носити як у руках, так і на плечі. Надійна блискавка з двома бігунками дозволяє легко відкривати сумку з будь-якого боку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 215 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6.5 л |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 34 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ліцензія | Kuromi |
| Персонажі | Kuromi |
- Ціна: 473 ₴
- В наявності 25 од.
- Код: 000996226
Шкільна текстильна сумка Kite HK26-589-1 Kuromi
473 ₴
- +380 (63) 133-62-58Для уточнень доставки
- +380 (96) 004-77-22Для замовлень
- +380 (67) 799-63-03Дропшипінг, ОПТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



