




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GoPack GO25-162L-3 – неймовірно містка модель для школи, університету та міста. Наплічник має 3 основні відділення, зручні кишені, стильний дизайн та відмінну якість. Трендовий рюкзак рекомендований для дорослих та підлітків від 13 років (зростом від 145 до 175 см). Ідеальний варіант для активної людини з масою захоплень.
Це саме та модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей чи прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане вірним супутником і особливою частиною стилю.
Рюкзак зовні:
Анатомічна дихаюча спинка – зручна та комфортна.
Широкі та зручні S-подібні лямки, м’які та дихаючі зсередини.
Нагрудний ремінь зручно фіксує лямки та збалансовує навантаження.
Об’ємна передня кишеня.
2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
М'яка ущільнена ручка-переноска та ручка-петля.
Застібки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
Стійке та надійне ущільнене дно.
Світловідбивні елементи для безпеки в темну пору доби.
Дизайн рюкзака та його патерн чудово впишеться у модний стиль тінейджера.
Декор: сублімаційний друк.
Рюкзак всередині:
3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії та інших речей.
Кишеня для ноутбука чи планшета.
Зручний органайзер для канцелярії.
Міцна зносостійка підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 680 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Наповнення | Немає |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Розмір (зріст), см | L(145-175 см) |
| Форма рюкзака | м'який |
| габаритні розміри під час відправлення | 44x32x10 |
- Ціна: 1 553 ₴
- В наявності 10 од.
- Код: 000996072
Рюкзак GoPack Teens GO26-162L-3 + олівці Kite 18кол.
1 553 ₴
- +380 (63) 133-62-58Для уточнень доставки
- +380 (96) 004-77-22Для замовлень
- +380 (67) 799-63-03Дропшипінг, ОПТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




