

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний напівкаркасний Yes Pusheen Delicacy S-101M
Напівкаркасний рюкзак Yes Pusheen Delicacy S-101М – функціональний та зручний!
Модель S-101М від бренду Yes - це шкільний напівкаркасний рюкзак з ортопедичною спинкою, який подарує надзвичайний комфорт вашій дитині у шкільному житті. Завдяки своїм функціональним особливостям саме цей шкільний рюкзак є ідеальним вибором для молодших школярів.
Корпус ортопедичного рюкзака S-101М від бренду Yes ущільнений спіненим поліетиленом, завдяки чому він чудово тримає форму. Ззовні рюкзак S-101М виконаний з міцного поліестеру підвищеної щільності. Зручна ортопедична спинка забезпечить правильну поставу вашої дитини, навіть коли рюкзак буде перевантажений підручниками, зошитами та іншими речами. EVA панель у спинці рюкзака S-101М надає їй додаткової ущільненості та міцності. Анатомічні S-подібні лямки розподіляють вагу рівномірно і не тиснуть на плечі. Завдяки тому, що модель S-101М сконструйована з урахуванням всіх потреб до ортопедичної спинки, школяр не відчуває дискомфорту під час тривалого носіння.
Рюкзак S-101М має 1 містке відділення з органайзером, що дозволяє легко розмістити підручники та зошити, а 2 передні та 2 бокові кишені допоможуть тримати у порядку шкільне приладдя та інші дрібні речі.
В моделі ортопедичного рюкзака S-101М ретельно підібрані тканини та фурнітура, адже вони забезпечують комфорт у використанні та довговічність рюкзака.
Шкільний рюкзак S-101M Pusheen Delicacy у ніжному ліловому відтінку у поєднанні з об’ємною вишивкою із зображенням улюбленця Пушина неодмінно припаде до душі всім шанувальницям цього милого персонажа. А приємним сюрпризом стане подарункова підвіска-брелок у вигляді котика Пушина!
Особливості конструкції напівкаркасного рюкзака Yes S-101М:
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла;
- анатомічні S-подібної форми лямки, які не тиснуть на плечі;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для щільного прилягання рюкзака до спини дитини;
- посилене дно з захисним прогумованим покриттям для більшої стійкості та захисту від бруду;
- зручна основна текстильна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- 1 містке відділення для підручників та зошитів;
- 2 передні кишені для канцелярського приладдя та пеналу;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей
- надійна фурнітура для довговічності;
- світловідбивальні елементи для безпеки.
Зручні деталі внутрішньої організації напівкаркасного рюкзака Yes S-101М:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефону;
- відділ для гаджетів з захисною флісовою підкладкою;
- картка-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- брендована міцна підкладка.
Розмір та характеристики напівкаркасного рюкзака Yes S-101М:
Розмір за сіткою: М
Розмір: 39 х 30 х 15 см
Матеріал: поліестер
Об'єм: 17,6 л
Вага: 0,95 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 950 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 17.6 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліцензія | Pusheen |
| Персонажі | Pusheen |
| Розмір (зріст), см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | напівкаркасний |
| габаритні розміри під час відправлення | 39x29x10 |
- Ціна: 3 399 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 000996361
Рюкзак YES S-101M шкільний Pusheen Delicacy 550265 + пляшка для води 400мл.
3 399 ₴
- +380 (63) 133-62-58Для уточнень доставки
- +380 (96) 004-77-22Для замовлень
- +380 (67) 799-63-03Дропшипінг, ОПТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.